Pro klienty zajišťujeme veškeré potřebné služby

Ať již se jedná o vlastní realizaci klientovy představy či pouze přizpůsobení hotového spotu. Uskutečníme komplexní výrobu od kreativního návrhu po jeho realizaci a následné vlastní odvysílání na LEDscreen.

Cena výroby spotu

Cena reklamní kampaně za jeden měsíc se odvíjí od individuálních požadavků zákazníka. Finanční prostředky, které se rozhodne zákazník investovat do reklamy vysílané na LED obrazovkách a to, co vše za to požaduje, je vždy předmětem individuálního přístupu a osobního jednání.

 

Délka reklamní kampaně se pohybuje od jednoho měsíce až po celý rok, s možností aktualizovaného obsahu, s ohledem na potžeby a požadavky konkrétního zákazníka

Délka reklamního spotu, se pohybuje nejčastěji od 10 do 20 sekund, záleží na konkrétní představě klienta. Čím je reklamní spot delší, tím jeho cena je vyšší.

Intenzita opakování reklamního spotu. Je to četnost opakování spotu na LED obrazovkách během jedné hodiny a během 24 hodin. Nejčastěji se četnost opakování pohybuje od 3 do 4 zveřejnění reklamního spotu za jednu hodinu, což za 24 hodin činí 72 až 96 zveřejnění. Čím je frekvence opakování zveřejňování reklamního spotu častější, tím je cena vyšší.

Potřebné podklady pro reklamní spoty:

Loga v křivkách – formáty - .avi, .eps, .pdf

Obrázky- .psd (ideální .psd vrstvy), .jpg, .tiff, rozlišení min. 300dpi

Texty, předlohy (leták, plakát, …)

videa - nekomprimované .avi.

 

 

 

Kontaktujte Nás


Nejbližší Akce


Archiv


Napište nám vzkaz

Počítadlo návštěv